קורסי מורים
קורס המורים בבית הספר לבריגהו יוגה "הצליל הפנימי" מועבר תוך שמירה על האותנטיות של תורת היוגה כפי שהיא נלמדת בערש הולדתה – הודו. הקורס מיועד גם לתלמידים המעוניינים להתעמק ביוגה.
קורס מדריכים ליוגה ומורים ליוגה ב'כליל' שבצפון, בהנחיית ד"ר אודי בילו וגלה חפץ.
קורס מדריכים ליוגה ומורים ליוגה בבאר שבע, בהנחיית ד"ר אודי בילו וטל ענבל.
קורס מדריכים ליוגה ומורים ליוגה בבאר שבע, בהנחיית ד"ר אודי בילו וענבל עמית.
רג’ה-יוגה הינה שיטה עתיקה, המלמדת, בעזרת סדרות של תרגילים, להשקיט את ההכרה והחושים ולתקן את מידותינו המוסריות. זאת כדי שנהיה כלי מתאים לגילוי אותה אמת פנימית המצויה בתוך כל אחד מאיתנו.
קורס הוראת יוגה לילדים ייחודי ויוצא דופן המתייחס לראשונה לא רק לילדים אלא גם להורים שהם המלווים והמדריכים הראשונים שלהם. הקורס נותן כלים פרקטים לצד חוויה אישית שנוצרת מעיסוק בתכני הקורס.
דרך עבודה עם הגוף ודרך עבודה עם תת המודע האישי נוצר מרחב להתבוננות, לאיזון, להבנה וליצירת שינוי פנימי וחיצוני. חווייה של זרימה, תנועה ויצירה אומנותית ילוו אותנו לאורך הקורס.
קורס ייחודי ויוצא דופן המבוסס על הידע עתיק של תורת היוגה. במסגרת הקורס יועבר ידע מקיף על הצ'אקרות ויינתנו כלים מגוונים להכרתן ולעבודה עימן. בחלקו השני של הקורס נלמד הוראת יוגה לילדים המבוססת על ידע הצ'אקרות. מסע חווייתי ומרגש, פעם בשבועיים.
קורס מורים לבריגהו יוגה מחזור שנים-עשר, בהנחיית ד"ר אודי בילו ושיהאן רונן כץ. מיועד למורים מוסמכים המתרגלים בקבוצה סדירה חמש שנים לפחות.
קבוצות המורים הממשיכים הן קבוצות תרגול אינטנסיביות, בהן לוקחים חלק בוגרי קורסי המורים ליוגה האוהבים מאוד את היוגה ואת הידע.
רשימת מאמרים מרוכזת לקריאה מאתר הבריגהו יוגה לתלמידי קורסי המורים ליוגה של בית הספר לבריגהו יוגה "הצליל הפנימי"