שיעורי יוגה לנשים עם מירב שאולי
פורסם בתאריך 08/11/2017

אני מזמינה אותך להצטרף לקבוצת נשים שתיפגש אחת לשבוע בימי שני בבוקר בין השעות 09:00-11:00. יחדיו נצלול פנימה להכרות מחודשת ומטיבה עם עצמנו וליצירת מעגל חכמה נשית וחברות.

השיעור יכלול

תרגול פיסי - על מנת שיתאפשר להעמיק ולתרגל מדיטציה חשוב בראש ובראשונה להיות בבריאות טובה ולכך נועד התרגול הפיסי. כתלמידתו הנאמנה מעל 13 שנה של ד"ר אודי בילו יועבר התרגול הפיסי ע"פ שיטותיו. ד"ר אודי בילו הוא מאסטר בתנועה ופיתח שיטות שונות ויעילות לחיזוק, גמישות וארגון הגוף (להן אני קוראת קסמים). התרגול יכלול אסנות (תנוחות), סוריה יוגה (לחיזוק הגוף) וקאטות שונות לארגון הגוף. 

תרגילי נשימה (פראניאמה) - העמקה והבנה של השפעת הנשימה על בריאותנו הפיסית והנפשית בחיי היומיום. נבצע תרגולים לשיפור הנשימה ופיתוח ריכוז שקט ועמוק.

תרגול מדיטטיבי - מבוסס על מדיטציות של הרג'ה יוגה, "היוגה המלכותית". תרגילים המשקיטים את ההכרה ומיטיבים עם כל מערכות הגוף והנפש.

שיחה - לימוד אומנות החיים וכל מה שלא מלמדים בבתי ספר: מהם המכשולים של האדם בכל תרגול, מהם האויבים הפנימיים, איך מתגברים עליהם, עשה ואל תעשה, קריאה בכתבים עתיקים ויישום הלמידה בחיינו הפרטיים. שיחה, שיתוף ושאלות ותשובות. 

מועד ומחיר
ימי שני, 9:00-11:00 בבוקר , 300 ₪ לחודש

הרשמה ופרטים נוספים
מירב שאולי טל' 050-7504646

על עצמי
תלמידה ומורה ליוגה 13 שנים, אמא ל-3 ילדים, עו"ד בתחום הנזיקין, משלבת חיי רוח וחומר (וגם- מטפלת בשיטת אילן לב, מנחת קורסי הכנה ללידה, מפתחת ערכת קלפי יוגה להריון וסרטוני וידיאו לתרגול יוגה בהריון).

לפני כ-15 שנים עזבתי משרד עו"ד מצליח בבעלותי ונסעתי למסע ארוך בהודו. חשבתי שלעולם לא אעסוק יותר בעריכת דין. חגגתי את החיים וגם התוודעתי ליוגה במקומות שונים בהודו. עם חזרתי לארץ כעבור שנתיים התחלתי ללמוד הדרכת יוגה אצל ד"ר אודי בילו ורונן כץ ע"פ מסורת הבריגהו יוגה, שהיא מסורת שקרובה למקורות ונועדה גם לאנשים "רגילים" שחיים בקהילה או בעלי משפחה ולא מתבודדים בהימלאיה. ע"פ מסורת זו איזון היא מילת המפתח. יש מקום לחומר, יש מקום למשפחה, ויש מקום לעבודה פנימית, ואפשר לשלב את כולם יחד.

איזון מגיע קודם כל מהידיעה מי אני ומהיכן אני בא, כי לכל אחד נקודת איזון שונה. אנו שונים במהותנו (וגם דומים). בחמלה, באהבה ובשמחה אפשר לצעוד יחד בתרגולים שיובילו אותנו אל האיזון המיוחל.

שיעורי יוגה לנשים עם מירב שאולי
שיעורי יוגה לנשים עם מירב שאולי
שיעורי יוגה לנשים עם מירב שאולי