סדנת סוואדיסטאן צ’אקרה במרום גולן
פורסם בתאריך 08/11/2017
סוואדיסטאן צ’אקרה מייצגת את תת המודע. תת המודע שולט במידה רבה על ההתנהגות האנושית. כל התנסות שאנו עוברים בחיים, בין אם מודעת או לא מודעת, מוקלטת בתת המודע שנמצא בצ’אקרה השניה. המרכז במוח הקשור לצ’אקרה השניה שולט על כל הפאזות של תת המודע ובמיוחד על תת המודע הקולקטיבי שהוא חזק הרבה יותר מהחלק המודע של האדם (מוטויאמה,1981). מרכז זה מאכסן בתוכו את הקרמה (מאורעות העבר) של חיי העבר (לפי היוגה - את החיים מגלגולים קודמים) ואת כל ההתנסויות שתרמו לאבולוציית האדם. חלק מהקרמה הזו קיימת במצב רדום וחלקה קיים במצב פעיל.
הכוחות השוכנים בצ’אקרה זו הם רבי עוצמה. צ’אקרה זו שולטת על היצירתיות ועל יצר המין. אם הצד הנשי של צ’אקרה זו שולט, צפויות בעיות בתפקוד המיני, ואם הצד הגברי שולט, יצר המין יהיה דומיננטי בחיים. התנהגותו של ילד בגילאים 8-14 מונעת על ידי הצ’אקרה השניה. תחת לעמוד לבד מול העולם ולהתגונן מפניו, מפתח הילד קשרים עם משפחתו, חבריו וסביבתו, דמיונו גדל ומתפתח (Johary,1987) ומתחילה ההתעוררות המינית.
הצ’אקרה השניה מונעת על ידי אלמנט המים, שהוא גם מקור החיים. שלושת רבעי כדור הארץ מכוסים במים והמים מהווים גם שלושה רבעים מגוף האדם, עובדה המעידה על הקשר שבין האדם לעולם או בין המיקרוקוסמוס למאקרוקוסמוס.
 
בסדנה - מדיטציה – גונגים - תנועה והפתעות 

הסדנה בהנחיית אלה כהן בילו, תלמידתם של ד"ר נועה בלאס ז"ל ושל שרי שיו שאנקאר טריפאטי (שיבוג'י). אלה עוסקת במדיטציה על הצ'קרות ונגינה בגונגים משנת 1995 ומלמדת מדיטציה בבית הספר "הצליל הפנימי".

מיקום הסדנה
קיבוץ מרום גולן השוכן בצפון רמת הגולן, למרגלות הר בנטל
 
מועד הסדנה
יום שישי 24.11 בין השעות 09:00-13:00

מחיר 
230 ש"ח

לפרטים והרשמה
אלה בילו: 052-5805002

 

סדנת סוואדיסטאן צ’קרה במרום גולן