סאטסאנג לכבוד יום הולדתו של שרי טאילנג סוואמי
פורסם בתאריך 16/11/2018

הנכם מוזמנים להשתתף בסאטסאנג מרגש ומעצים לכבוד ה- JAYANTI DAY, יום ההולדת של שרי טאילנג סוואמי, ביום חמישי, 17.1, בין השעות 07:00-08:30. שרי טאילנג סוואמי הוא אחד היוגים העצומים שחיו בהודו, הקשור למסורת הבריגהו יוגה. 

בתכנית
07:00-08:00 תרגול ומדיטציה
08:00-08:30 שיחה על שרי טאילנג סוואמי וייחודיותו בעולם היוגה 

הסאטסאנג יתקיים בבית הספר לבריגהו יוגה "הצליל הפנימי", רח' חובבי ציון 46 תל אביב


על שרי טאילנג סוואמי והקשר לשושלת המורים של הבריגהו יוגה 

שרי טאילנג סוואמי היה קריה יוגי עצום, ומהיחידים שמאורעות חייהם שזורים בסיפורים מופלאים המאומתים מבחינה היסטורית. פארמהמסה טאילנג סוואמי היה התגלמות של פשטות וריסון. הוא היה מלא אהבה, ורוחניותו הייתה משולבת ברגש עז. הוא נודע ברוחב ליבו ובנדיבותו, בחשיבתו המתקדמת והליברלית ובמעשי הצדקה הרבים שלו. טַאִילַנְג סְוָואמִי נטל תחת חסותו תלמידים מכל הכתות והאמונות, אנשים שנולדו למעמדות נמוכים ואף כאלו שנחשבו לבורים גמורים. עם השילוב של נדיבות וגאוניות האופייניות למורה, הוא לימד אותם אהבת אלוהים ושירות לזולת מה הם.
לקריאה נוספת


שרי ראנג'אן סודהיר בהאדורי, אביו של גורוג'י, היה תלמיד ישיר של שרי להירי מהאשאיה. שרי טאילאנג סוואמי ושרי לאהירי מהאשאיה חיו בוורנאסי באותה תקופה וקיימו קשר רוחני איש עם רעהו.  שרימאטי שאנקארי מאי, תלמידתו וממשיכת דרכו של 
שרי טאילאנג סוואמי, אשר שירתה אותו  ארבעים שנה, הייתה הגורו של הוריו של שיבוג'י.
לקריאה נוספת על המאסטרים הקשורים לשושלת המורים

 
על חשיבות המורה, מאת סוואמי ויווקאננדה
ייעודה של כל נשמה הוא להגיע לשלמות, וכל ישות תשיג זאת בסופו של דבר. כל מה שהננו עכשיו הוא תוצאת פעולותינו ומחשבותינו בעבר, וכל מה שנהיה בעתיד הוא תוצאת פעולותינו ומחשבותינו בהווה. ברם, עיצוב זה של גורלנו אינו מוציא מכלל אפשרות קבלת עזרה חיצונית, אדרבה, ברוב המקרים עזרה כזו הנה נחוצה בתכלית. כאשר היא מגיעה, הכוחות הנעלים ויכולות הנשמה מואצים, חיים רוחניים מתעוררים, צמיחה קמה לתחייה, ולבסוף הופך האדם קדוש ומושלם. לא ניתן להפיק דחף מזורז שכזה מקריאה בספרים.
לקריאת המאמר

סאטסאנג לכבוד יום הולדתו של שרי טאילנג סוואמי
שרי טאילנג סוואמי
סאטסאנג לכבוד יום הולדתו של שרי טאילנג סוואמי
שרימאטי שנקארי מאי
סאטסאנג לכבוד יום הולדתו של שרי טאילנג סוואמי
במקדש של שרי טאילנג סוואמי בוורנאסי, פברואר 2016