’יוגה בשלה’ - יוגה לנשים עם גלה חפץ
פורסם בתאריך 03/12/2018
השתלמות של חמישה מפגשים בנושא: "יוגה לנשים לקראת ובמהלך גיל המעבר" 

'יוגה בשלה' התגבשה בשנת 2015 על ידי גלה חפץ, עבור נשים מתרגלות ושאינן מתרגלות, במטרה לתת מענה פשוט וקל לתופעות השונות של טרום גיל המעבר וגיל המעבר.

מטרת השיטה לאפשר לכל אישה לעבור שלב זה מתוך חוויה של צמיחה, של חיבור לעוצמה ולניסיון הפנימי שרכשה במהלך השנים, ועם ציפייה שמחה לתבונה העמוקה שמביא עמו השינוי.

השנה נערוך השתלמות בת חמישה מפגשים, בנושא: "יוגה לנשים לקראת ובמהלך גיל המעבר (ועד בכלל...)". 

נושאי ההשתלמות 
מערכת העיכול בגיל המעבר, שמירה על המפרקים, שמירה על תפקודי המוח בגיל המעבר, איזון נפשי והתמודדות עם השינויים של הגיל, חיזוק ושמירה על החיוניות ועל האנרגיה המינית בגיל המעבר.

התרגול רך ונינוח מאד ומתאים גם לנשים שאינן עוסקות ביוגה באופן קבוע.
מקור הלימוד: מסורות ההאתה יוגה, והראג'ה יוגה, ארגון הגוף (שיטתו של ד"ר אודי בילו), חיזוק הגוף ועוד.  על פי רוב, מבוסס על לימודם של ד"ר אודי בילו ושיוו שאנקאר טריפאטי.

למי מתאים? לנשים בכל גיל. למורות ליוגה. למטפלות מכל התחומים.
 
גלה חפץ עוסקת ביוגה משנת 1995. בשנים הראשונות תרגלה ולמדה שיטות שונות עם מורים רבים בארץ ובהודו. בשנת 2004 פגשה את ד"ר אודי בילו ומאז היא תלמידתו ותלמידה של מוריו - שרי שיוו שאנקאר טריפאטיג'י ושרי מאטה ראטנאג'י. במהלך השנים השתתפה בסדנאות רבות לבריגהו יוגה, בהודו ובישראל, תחת הדרכתם של המורים מוראנאסי. גלה חפץ היא מורה לרג'ה יוגה, ומורה בכירה לבריגהו יוגה, ופיתחה תכנית ייחודית לנשים בגיל המעבר - "יוגה בשלה". גלה מתמחה בהאתא יוגה ובהוראת יוגה לאוכלוסיית החינוך המיוחד. בשנת 2012 הקימה גלה ביחד עם מורה ד"ר אודי בילו, את הסניף הצפוני של בית הספר לבריגהו יוגה "הצליל הפנימי - כליל", בו מתקיימים קורסי הכשרה למדריכים ולמורים ליוגה וקורסים מתקדמים למורים ממשיכים. לגלה ניסיון רב בהדרכה והיא מלמדת כחלק אינטגרלי מקורס המורים ומנהלת את בית הספר "הצליל הפנימי - כליל".

מועד
ימי חמישי אחת לכשבועיים, בין השעות 18:00-20:30

תאריכי המפגשים שנה"ל תשע"ט
24.1 ; 14.2 ; 14.3 ; 28.3 ; 11.4

מיקום

בית הספר 'הצליל הפנימי', רח' חובבי ציון 46 תל אביב


מחיר
920 ש"ח, ניתן לחלק ל - 8 תשלומים (115 ש"ח כל אחד) או פחות.

הרשמה 
בטופס ההרשמה
או אצל גלה חפץ 050-2424008
’יוגה בשלה’ בכליל עם גלה חפץ
’יוגה בשלה’ בכליל עם גלה חפץ
’יוגה בשלה’ בכליל עם גלה חפץ