יוגה בראי האנטומיה - סדנה עם הפיזיותרפיסטית שרי סטולר
פורסם בתאריך 20/06/2019
סדנה עם הפיזיותרפיסטית שרי סטולר בנושא: השפעת תרגילי היוגה על הגוף בראי האנטומיה.
לתרגילי היוגה השפעות מרחיקות לכת על מערכות פנימיות בגופנו ועל מערכת השלד. בסדנה נלמד על השפעות מרכזיות של תרגילי היוגה על מערכת הלב וכלי הדם, על מערכת הנשימה ועל מערכת השלד. הסדנה מחברת בין היוגה לבין הבנת הגוף בראייה מערבית.  
הסדנה מיועדת למורים ליוגה, לתלמידי יוגה, לשוחרי יוגה ולכל המתעניינים בנושא.

תכני הסדנה 
1. השפעת תרגילי היוגה על מערכת שריר-שלד, בדגש על עמוד השדרה – תפקידי השלד, מבנה השלד, סוגי מפרקים, מבנה שרירי השלד, מבנה עמוד השדרה והחוליות המרכיבות אותו, בעיות של דיסק אצל מתרגלי יוגה וכיצד להתייחס אליהן, בעיות מפרקיות בעמוד השדרה אצל מתרגלי יוגה וכיצד להתייחס אליהן, השפעות של האסאנות הבסיסיות על אורכי שרירים וגמישות מפרקים.

2. השפעת התנוחות ההפוכות על מערכת הלב וכלי הדם – האנטומיה של מערכת הלב וכלי הדם, תפקידי המערכת, החזרה הוורידית וכיצד תרגילי היוגה משפיעים עליה, לחץ דם גבוה וכיצד להתייחס אליו בתרגול, אי ספיקה ורידית וכיצד להתייחס אליה בתרגול, יתרונות של התנוחות ההפוכות. 

מועד
יום שלישי, 23.7.2019 בין השעות 21:00 – 17:00

מיקום
סטודיו 'הצליל הפנימי', חובבי ציון 46, תל אביב

מחיר והרשמה
300 ₪ בהרשמה מוקדמת עד תאריך 19.7
בהרשמה מאוחרת: 400 ₪
הסדנה התמלאה. להצטרפות לרשימת המתנה

שרי סטולר
פיזיותרפיסטית נוירו-התפתחותית MScPT NDT משנת 2001, מומחית ביציבה ודפורמציות עמוד שדרה בילדים ומבוגרים, מדריכה קלינית וחונכת קלינית בתחום תינוקות, פגים ופעוטות מטעם אוניברסיטת תל אביב, עובדת כפיזיותרפיסטית בכירה במכון להתפתחות הילד בבית חולים שיבא, תל השומר. תלמידה של ד"ר אודי בילו משנת 2002, עברה קורס מורים בשנת 2003 בהנחייתו של ד"ר בילו. כיום מתגוררת ביהוד, עובדת בבית חולים תל השומר וכן בקליניקה המתמקדת בפעוטות, פגים ותינוקות עם צרכים מיוחדים.
סלברג'אן יסודיאן
שרי סטולר