שמונה מפגשי צ’אקרה גיהאן בכליל בהנחיית אלה בילו
אלה כהן בילו
אלה כהן בילו
אנהאט צ’קרה, צ’קרת הלב
אנהאט צ'קרה, צ'קרת הלב
אלה והגונגים, 2005
אלה והגונגים, 2005
גם השנה אנו שמחים לארח את אלה בילו לשמונה מפגשי העמקה בנושא הצ'אקרות. המפגשים יעסקו בהיכרות מעמיקה עם היבטיהן השונים של שתיים או שלוש מתוך שש הצ'אקרות, דרך מדיטציות מונחות המלוות בגונגים ובקערות טיבטיות. קבוצת הלימוד המתהווה השנה תהיה מורכבת מתלמידי השנה שעברה וממצטרפים חדשים.

למעוניינים להצטרף יש להגיע לסדנת מבוא בה יחוו ויכירו את שיטת העבודה עם סמלי הצ'אקרות. סדנת המבוא תתמקד באנאהט צ'אקרה. תלמידים ותיקים מוזמנים גם כן.
לפרטי הסדנה

אלה כהן בילו, תלמידתם של ד"ר נועה בלאס ז"ל ושל שיו שאנקאר טריפאטי (שיבוג'י), עוסקת במדיטציה על הצ'קרות ונגינה בגונגים משנת 95', מלמדת צ'קרה גיהאן, יוגה ומדיטציה בבית הספר "הצליל הפנימי", ומעבירה הרצאות בכל הארץ.

"בצעירותי עסקתי בתורות אזוטריות שונות. הפגישה עם הצ'אקרות בתחילת שנות ה 90 בהנחיית נועה בלאס שינתה והשפיעה על חיי ברבדים המעשיים והרוחניים. הידע היה עמוק ובעל השפעה על חיי היום יום. הצ'אקרות היו מקור להשראה בכל תחומי החיים: בתרגול יוגה, ביצירה ובמקומות של תמיכה וריפוי הגוף ובשמירה על איזון ושמחת חיים. כיום, מסתמך הלימוד על חוויה אישית עמוקה, על ניסיון הוראה של שנים ועל שעות רבות עם מוריי, שהעניקו ביד רחבה מאורם ומניסיונם ועל אני מודה להם מליבי."

נושאי הלימוד במפגשים
  • שפת הצ'אקרות – הכרת הסמלים השכיחים אשר עולים במדיטציה על הצ'אקרה ובמשמעותם
  • מדיטציה  מדיטציות מיוחדות הקשורות לצ'אקרות
  • פראניאמה – תרגילי נשימה המעצימים את הריכוז בצ'אקרה
  • סולסאדנה – תרגילים המאפשרים לנו לחוות באופן מוחשי את היכולת לשיפור איכות חיינו
  • נגינה בגונגים ובקערות טיבטיות – דרך חוויית הנגינה נוצרת ויברציה מתקנת ומשקיטה. המדיטציות לקול הנגינה הנן מיוחדות מאד ומאפשרות חדירה עמוקה יותר פנימה

היקף התכנית

שמונה מפגשים שנתיים: יום שישי אחת לארבעה שבועות, בין השעות 08:00-13:00. 

שכר לימוד
התשלום: 1,600 ₪ למפגשים כולם. 
ניתן לחלק לשישה תשלומים של 200 ₪.
(בשלב זה ניתן להירשם רק לששת המפגשים ביחד ולא ניתן להירשם למפגש בודד) 
 
לפרטים והרשמה:  גלה חפץ 050-2424008