הצליל הפנימי ’כליל’ ע"ש גלה חפץ
שיעור בכליל. צילום: רון בורקין
שיעור מורים בכליל. צילום: רון בורקין
גלה חפץ. צילום: רון בורקין
גלה חפץ, מנהלת המרכז. צילום: רון בורקין
צילום: רון בורקין
תרגול בטבע. צילום: רון בורקין
סיום קורס מדריכי יוגה. צילום: רון בורקין
סיום קורס מדריכי יוגה. צילום: רון בורקין
ד"ר אודי בילו, עוסק ביוגה מאז 1980, והיה תלמידם של אברהם גודל, ד"ר נועה בלאס, סלברג'אן יסודיאן ואליזבת הייך. מאז 1994, נמנה עם תלמידיו הישירים של שרי ברהאמה גופאל בהאדורי ותלמידו שיוו שאנקאר טריפאטי מווראנסי. ד"ר אודי בילו מתמחה בתנועה, מורה מוסמך בשיטת פלדנקרייז, בעל חגורה שחורה בקארטה קיוקושין ומנהל ומייסד בית הספר לבריגהו יוגה "הצליל הפנימי" בתל אביב המוכר על ידי הארגון המורים ליוגה  האמריקאי ה- .Yoga Alliance עד כה הכשיר ד"ר אודי בילו מאות מורים ליוגה.  

קורס להכשרת מדריכים ומורים ליוגה
קורס מקיף ומעמיק בהנחיית ד"ר אודי בילו וטל ענבל. הקורס מועבר באווירת המסורת העתיקה של היוגה. במסגרת הקורס יילמדו: האתה יוגה, עקרונות השיטה לשיפור האסאנות ACI, התרגילים העתיקים של הראג'ה יוגה העוסקים בשליטה בהכרה, בריכוז ובמדיטציה והפילוסופיה של היוגה ושילובה בחיי היום-יום. בוגרי הקורס זכאים לתעודת הוראה המוכרת על ידי הארגון המורים ליוגה  האמריקאי ה- ,Yoga Alliance ארגון המורים לרג'ה יוגה בישראל, וארגון מורי היוגה בישראל.לפרטים המלאים על קורס המורים 


השתלמויות וסדנאות העמקה בהנחיית ד"ר אודי בילו

פראניאמה תרפיה – תרגילי נשימה נדירים לטיפול בבעיות שכיחות, חיזוק מערכת העצבים, טיהור, עזרה במקרים של מתח, עצבנות דיכאון ועוד.  ACI– שיטה שפיתח ד"ר אודי בילו, העוסקת בארגון הגוף ובמהות התנועה ולפיכך חוצה את כל שיטות היוגה ומתאימה לכל העוסקים בתנועה באשר היא.  
ראג'ה יוגה – תרגילים להתמודדות עם בעיות שכיחות לפי השיטה העתיקה של   הבריגהו יוגה. ילמדו תרגילים מיוחדים במינם לטיפול בתופעות כמו חרדה, כעס, עצב עצלות, ייאוש וכו'. 
השלב השישי – ריכוז – הסדנה תעסוק בהבנה מעשית את השלב השישי באשתנגה יוגה של פטאנג'לי. בסדנה יינתן הסבר מעמיק על הריכוז, הסיבות להפרעות השונות של הריכוז וכמו כן תרגילים עוצמתיים לשיפור הריכוז ולריתוק ההכרה. התרגילים כולם לקוחים מהידע העתיק של הבריגהו יוגה. 

המרכז בכליל ע"ש גלה חפץ


המרכז
הוקם בשנת 2012 על ידי ד"ר אודי בילו וגלה חפץ. שיטת הבריגהו יוגה הינה שיטה הנשענת על מסורת של אלפי שנים ועוסקת ברבדים עמוקים ביותר של היוגה. בשל הידע המקיף שנלמד בו, מושך אליו המרכז תלמידים ומורים מכל השיטות הבאים להעמיק את התרגול, ההבנה וההוראה שלהם בהיבטיה השונים של היוגה המסורתית. כיום ישנם שני קורסי מורים, סדנאות העמקה ושיעורים שבועיים למתחילים ולמתקדמים. המרכז מוכר על ידי ארגון המורים ליוגה האמריקאי ה- Yoga Alliance
 
גלה חפץ ז"ל, יוזמת הקמת המרכז, עסקה ביוגה משנת 2005 והיתה מורה בכירה לבריגהו יוגה ותלמידתם של ד"ר אודי בילו ומורו שיוו שאנקאר טריפטי. 

במרכז מתקיימים שיעורים שבועיים למתחילים ולמתקדמים – אסאנות, פראנימה, ראג'ה יוגה,
ACI ופילוסופיה. 

ליצירת קשר ולפרטים נוספים – טל ענבל 052-2730643