מורים מוסמכים
מורים בכירים לבריגהו יוגה
12 שנות לימוד
 
מחזור א' 2013
ד"ר אלי בן אליעזר, אבי בן שמעון, ד"ר שרון קלייטמן, יפעת שוורצברג
מחזור ב' 2014 
צביקה זילברמינץ, עליזה מרימצ'ק, רוחמה פרידמן, אלה שולמן
מחזור ג'  2016

מומי אליאס, עינת ביבי, ענת גביש, פיני גלעד, ענת גלר, אילה המר, מרים מור, ערן עומרי, טל ענבל, יואב קליינמן
מחזור ד' 2017
נורית בנימין, רותי ויינברג, גלה חפץ, ניצה יהב, אביב מסה, ענבל עמית, מירב שאולי  

מחזור ה' 2018
ציפי גרינפלד, הדס דגן, שי מיניס, אלי שיטה
מחזור ו' 2020
אלה מסה, איילת עמית, צביה צח, קרולי שוויקה, יניב שלומי
 
מורים בכירים לבריגהו יוגה 2013


 

מורים בכירים לבריגהו יוגה 2014
מורים בכירים לבריגהו יוגה 2016

 

מורים לבריגהו יוגה
7 שנות לימוד


מחזור א' 2006
שני אבנשטיין סיגלוב, ד"ר אלי בן אליעזר, אבי בן שמעון, ערד גלוסקא, נורית הררי בנאוליד, אייל חגי, עליזה מרימצ'יק, טל סיוון, גאולה ענבר, שני סבג, ד"ר שרון קלייטמן, דרור שוורץ, אלה שולמן
מחזור ב' 2008
לימור אלוני, דרור בן אליעזר, טל גליקס, צביקה זילברמינץ, צחי טפרברג, עמירה ישראלי, רוחמה פרידמן, רינת ריגלר מלכה, יפעת שוורצברג, קרן גלוסקא
מחזור ג' 2009
טל ענבל, קרולין קדמי
מחזור ד' 2010
צור גינוסר, מומי אליאס, פיני גלעד, ענת גלר, מרים מור, ערן עומרי, עדי צוואנג
מחזור ה' 2011
ענת גביש, הדס דגן, אילה המר, סיגל זעירא, ניצה יהב, טל כרמל, יואב קליינמן, אופיר שדה בלומפלד, מאירה שטיינמץ, יניב שיה, יריב גולדמן, עינת ביבי, אילנה נעים, נעמי עידית בלין
מחזור ו' 2012
כרמל אילן, נורית בנימין, לילך גדול, טל דנציגר, אביטל היינריך, אלינוער הרדי, רותי ויינברג, גלה חפץ, ליאת לוסטיג, שי מיניס, אביב מסה, ענבל עמית, מירב שאולי
מחזור ז' 2013  
ציפי גרינפלד, אסף מידן, לירון ראובני לביא, אלי שיטה
מחזור ח' 2014
אלה מסה, איל נקש, קרולי שויקה, יניב שלומי 

מחזור ט' 2015
גליה הלוי דארבי, אילנה וייל, איתן לביא, איילת עמית, צביה צח לוי 
מחזור י' 2016
עופר בילסקי, מיכאל קול, אסף שוורץ
מחזור י"א 2018
אלכס אבוגוב, דרור אור, סיגל ארצי, רועי ברגר, מירב ירדן, מישל סינגר, הילה רגב, יואב שגיא
  
מורים לבריגהו יוגה 2010
מורים לבריגהו יוגה 2012

 

מורים לרג'ה יוגה 
6 שנות לימוד

 

מחזור א' 2012
מיטל דמארי, שולמית הורביץ, אילנה וייל, חיה יבלונקה, שרון מינקה, אלה מסה, צביה צח לוי, קרולי שויקה, יניב שלומי, אלכסנדרה שניידרמן
מחזור ב' 2013
עופר בילסקי, ניב דור כהן, גליה הלוי, פריאל חכים, איתן לביא, חני סלע, איילת עמית, אירנה קשין, אסף שוורץ

מחזור ג' 2014
ענת אשל, רועי ברגר, נועה גואטה, אורה וייס, אורן זר, דני טוטנאור, נירה מתיא 
מחזור ד' 2015
אלכס אבוגוב, רז אלבז, עמיחי זילברג, שלומית חכים, מירב ירדן, רוני מנור, הילה רגב, יואב שגיא 
מחזור ה' 2018
שירה גוטפריד, תמיר דגן, מיכל לין, יובל ניר 
מחזור ו' 2020
יפעת איילים, אריאלה ביבס, טל מידן, איריס עזרן, רבקה עמר, נועה שרון

צילומים: רון בורקין