איך מצטרפים?
שיעור ברמת גן עם אלה בילו
שיעור ברמת גן עם אלה בילו
אודי בילו בסדנה עם שיבוג’י, מאי 2014
אודי בילו בסדנה עם שיבוג’י, מאי 2014
תרגיל רג’ה יוגה בסטודיו "הצליל הפנימי"
תרגיל רג'ה יוגה בסטודיו "הצליל הפנימי"

הצטרפות דרך שיעורים פרטיים

שיעור פרטי הוא דרך נעימה וממוקדת להצטרפות לקבוצות היוגה המתרגלות בבית הספר. המורים המעבירים את השיעורים הפרטיים הם מנוסים, בעלי ידע רב, ובעלי יכולת למצוא פתרונות במקומות בהם מתקשה המתרגל. השיעור מותאם לרמת המתרגל, ובהתאם לידע שלו הוא יקבל בין שיעור לחמישה שיעורים פרטיים בני שעה ורבע כל אחד.
אם המתרגל מגיע עם ידע קודם ביוגה, יינתן דגש על תרגילי רג'ה יוגה ותרגילי בסיס של פראנאיאמה. אם המתרגל אינו בעל ידע קודם, יינתנו יסודות בהאתא יוגה. כאשר מסיים המתרגל את סדרת השיעורים הפרטיים, הוא מוזמן להירשם לחודש לימודים במסגרת אחת הקבוצות הסדירות בבית הספר.
המלצות תלמידים על בית הספר

הצטרפות דרך שיעורי מתחילים
בימי שישי בבוקר 09:00-10:30, מתקיימת קבוצת מתחילים בהדרכת אלה כהן בילו, בה ניתנים באופן קבוע שיעורים המתאימים למתחילים. ניתן להצטרף ל 5-10 שיעורים שלאחריהם ניתנת האפשרות להצטרף לקבוצות היוגה הסדירות בבית הספר.

הצטרפות דרך קורס מתחילים
קורס מתחילים הוא בן 5-10 מפגשים בני שעתיים כל אחד. השיעורים מועברים באווירה של המסורת העתיקה של היוגה, תוך שימת דגש על הפיכת פילוסופיית היוגה לדרך חיים.
התכנים הנלמדים הם:
האתה יוגה - תנוחות היוגה (אסאנות), תרגילי הנשימה (פראנאיאם), חיזוק הגוף (סוריא יוגה הארד סטייל), ACI שיפור היכולת באסאנות.
רג'ה יוגה - שיפור הריכוז, הקניית שקט נפשי, פיתוח חשיבה חיובית ועוצמה פנימית.
הקורסים נפתחים מספר פעמים במהלך השנה. בסיום הקורס, התלמידים מצטרפים לקבוצות הסדירות בבית הספר.

הצטרפות דרך חמישה שיעורי בסיס
קורס בן חמישה מפגשים שעם סיומו מצטרפים לקבוצת יוגה קיימת, ההופכת למשך חמישה שיעורים לכיתת לימוד ליסודות היוגה. בסיום הקורס מוזמנים התלמידים החדשים להמשיך ללמוד בקבוצה.

השתלבות בקבוצות יוגה סדירות
שיעורים אלו מיועדים למעוניינים להתאמן ולהתעמק ביוגה, ומשמשים גם כשיעורי הכנה לקראת קורסי המורים, משך כל שיעור הוא שעה וארבעים וחמש דקות. השיעורים מועברים באווירת המסורת העתיקה של היוגה, תוך מתן דגש על התפתחות אישית והפיכת פילוסופיית היוגה לדרך חיים.
במסגרת השיעורים מתרגלים את תרגילי הבסיס העתיקים של הרג'ה יוגה, העוסקים בשליטה בהכרה, בריכוז ובמדיטציה. במסגרת ההאתא יוגה מתרגלים אסאנות ופראנאיאמה, בנוסף, נלמדים יסודות חיזוק הגוף ו– ACI, שיפור היכולת באסאנות.
ההשתתפות בקבוצות אלו היא על בסיס קבוע, והתרגול המשותף לאורך זמן בונה היכרות מעמיקה בין התלמידים ומפתח תחושה של חברות ושל קרבה.  


שיעורי היוגה מתקיימים בתל אביב וברמת גן

לייעוץ והכוונה נא ליצור קשר עם אלה בילו, טל'052-5805002
ני תן גם להשאיר פרטים בטופס זה וניצור קשר בהקדם האפשרי